Bowmasters

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51.9 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Miniclip.com
Bowmasters mobil oyunu nişancılık kabiliyetiniz üzerine kurulu heyecan verici bir mobil oyundur.

Miniclip stüdyosu tarafından geliştirilen başarılı bir mobil oyun olarak karşımıza çıkan Bowmasters mobil oyununu Android  mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunda nişan alma kabiliyetinizi kullanacaksınız. Sizlere verilen görevleri yerine getirecek ve bir sonraki seviyeye geçmek için hak kazanmaya çalışacaksınız. 

Oyunu oynamaya başladığınız andan itibaren keyif alacaksınız. Sıkılmadan oynayacak ve zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz bile. Sizde bu maceraya atılmak için Bowmasters mobil oyununa dahil olun, nişan alın ve hedefi vurun. Becerilerinizi ortaya koyun. Kullanabileceğiniz 41 farklı silah Bowmasters mobil oyununda sizleri bekliyor olacak. Dilediğiniz silah ile dilediğiniz oyun mekanında boy gösterebilirsiniz. 

Bir çok oyun karakterinin sizlere oyun esnasında eşlik ettiği Bowmasters mobil oyununa dahil olarak nişancılık becerilerinizi ortaya koyun ve rakiplerinizi geçerek oyunun kazanan tarafı siz olun. Oyunda ya öleceksiniz ya da rakiplerinizi öldüreceksiniz, kazanmanın başka bir yolu yok. Oyunu geliştirirken özenle minimalist görseller üzerine durulmuştur. Bir çok karakterin bulunduğu Bowmasters oyununda her karakterin birbirinden farklı özellikleri ve silahları bulunuyor. Karakterin ve silahların kullanımına dikkat edin. Bowmasters indir
DİĞER SÜRÜMLER